Jdi na obsah Jdi na menu
 


kontrafakt

20. 3. 2007

Rytmus
Rytmus též Patrik se do historie slovenské hip-hopové scény zapisuje už bezmála víc než čtrnáct let. Působil v několika skupinách, ale v žádné zatím nedosáhl takového úspěchu jako právě ve skupině Kontrafakt. Začínal jako tanečník breakdancu až se dostal samotnému repu. Rytmus se dostal výše díky výhře v repování zvané bitka slov. Teď patří mezi nejlepší beatboxery na slovensku což dokaze 2. místo na mezinárodním beatbox "MS". Rytmus působil v mnoha Hip-Hopových skupinách např. Big Stone, Patresse D, Geto Gangs3, Patrik Metamorflolord a známý Špinavý H&R Produkt, který funguje i dnes.

Ego
Ego, druhý raper ve skupině Kontrafakt. Jeho hip-hopový vývoj začíná někde v 96 kdy se skrz klipy a časáky dostává ku graffitti, a dále k rapu. Nejvíce se naučil v Kanadě, kde psal texty a získal zde nejvíce zkušeností, po 9 měsícech ho ale vyhostili kvůli vandalismu a graffity. Jeho první skupina se nazývala Přízrak. Napsal pár textů a s Dj Anešem dokonce i nahrál pár tracků, které se už dávno zapoměly. Egův rep je označován jako radikální a tvrdý.

                                 

  DJ Aneš
Člověk, který se ve skupině Kontrafakt uchytil mixovací mechaniky a dočistil hudbu svými "skreči". Aneš je také nejlepší, což dokazuje vítězství na slovenském finále DJ battle DMC Championship. Dj Aneš se vypracoval nahoru vlastnímy silami. Nakoupil si techniku a tvrdě na sobě makal.

                  

Kontrafak-E.R.A

Kontrafak-potrebujem tvoju nenávisť

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

sk8er

(Kleeny, 5. 3. 2010 17:20)

no ty si hodne velky borec...sem skatera co posloucha punk nevidel ani nepamatuju...zajdi si na rampy..vsude tam jede hop xP

xD to je picovina

(H16vsVec, 8. 12. 2009 16:07)

to je picovina ty zijes v ktorom storoci ty si pekne jebly... opacne ty kokot skateri pocuvaju rap , hip hop (asi preco sa volaju raperske boty "skejtacke") . To mozno ty tak pocuvas ale vsetci moji kamaradi pocuvaju rap a su skateri.

DEBIL

(sk8er, 4. 3. 2008 15:28)

ty vymet co si robil tuto stranku sa robis velky skater a pocuvas rap a hiphp...skateri pocuvaju punk a rock ty DEBIL